Informacje

Edycja 2024 Rządowego Programu NOWEFIO! - wyniki naboru

Edycja 2024 Rządowego Programu NOWEFIO! - wyniki naboru

To wyjątkowy moment dla organizacji non-profit, instytucji edukacyjnych i innych podmiotów, które z niecierpliwością oczekiwały na ocenę swoich wniosków o dofinansowanie.

Sprawdź Wyniki na Oficjalnej Stronie

Wszystkie organizacje, które podjęły wysiłek złożenia wniosków, mogą teraz sprawdzić wyniki, odwiedzając oficjalną stronę NIW-CRSO. To tam znajdziecie pełną listę projektów ocenionych pozytywnie i wybranych do realizacji w ramach budżetu programu na rok 2024.

Podziękowania i Gratulacje

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim organizacjom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie ofert. Wasza praca i determinacja w dążeniu do realizacji misji społecznych i kulturalnych są nieocenione. Gratulujemy podmiotom, których projekty uzyskały pozytywną ocenę i będą realizowane dzięki finansowemu wsparciu z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO). Jest to potwierdzenie wysokiej jakości i znaczenia Waszych inicjatyw dla społeczności i kraju.

Przyszłość i Rozwój

Rezultaty tej edycji Rządowego Programu NOWEFIO pokazują, że przestrzeń dla innowacji społecznych i kulturalnych w Polsce jest szeroka i różnorodna. Otrzymane dofinansowanie pozwoli na realizację projektów, które wpłyną na życie wielu osób, promując edukację, integrację, kulturę i rozwój. To krok naprzód w budowaniu silnego, świadomego społeczeństwa.

Zachęcamy do kontynuacji wspaniałej pracy i już teraz myślenia o przyszłych projektach, które mogą zostać zgłoszone do kolejnych edycji programu. Niech sukces obecnej edycji będzie inspiracją i motywacją dla wszystkich. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość!

Sfinansowano ze środków Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030

Zapisz się do Newsletter...

...i już zawsze będziesz na bieżąco!