Informacje

Wielki Finał Projektu Promociti Erasmus+

 Wielki Finał Projektu Promociti Erasmus+

Zakończenie projektu Promociti Erasmus+  oznaczało dla Ogólnopolskiej Sieci Uniwersytetów Ludowych nie tylko koniec ważnego rozdziału, ale również początek nowych możliwości i współpracy na arenie międzynarodowej. Uniwersytet Ludowy w Radawnicy (www.ul-radawnica.pl), będący częścią Ogólnopolskiej Sieci Uniwersytetów Ludowych, gościł ostatnie spotkanie transnarodowe tego projektu, które stało się przestrzenią dla podsumowań, refleksji i planowania przyszłych działań.

Międzynarodowa Współpraca na Rzecz Edukacji

Projekt Promociti Erasmus+ realizowany był przez sieci uniwersytetów ludowych z Polski, Niemiec, Austrii, Szwecji oraz szkołę dla dorosłych z Hiszpanii. Dzięki tej różnorodności kulturowej i edukacyjnej, uczestnicy mieli unikalną okazję do wymiany doświadczeń, wiedzy oraz najlepszych praktyk. Finalne spotkanie w Polsce, dzięki gościnności Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy, pozwoliło na dogłębną dyskusję na temat wniosków poprojektowych oraz rezultatów pracy intelektualnej wypracowanych w trakcie realizacji.

Rezultaty i Przyszłość

Podczas spotkania omówiono kluczowe wnioski i rezultaty projektu, które stanowią ważny wkład w rozwój edukacji dorosłych i uczenia się przez całe życie. Uczestnicy podzielili się również planami na wspólną przyszłość projektową, z nadzieją na dalsze projekty i inicjatywy, które będą kontynuować misję Promociti Erasmus+.

Podziękowania i Wzajemna Inspiracja

Projekt ten był świadectwem siły współpracy międzynarodowej i potencjału, jaki niesie za sobą wspólne dążenie do celu. Dziękujemy wszystkim partnerom, koordynatorom i uczestnikom za ich wkład, pasję i zaangażowanie. Niech zakończenie projektu Promociti Erasmus+ będzie nie końcem, a początkiem nowych, inspirujących inicjatyw edukacyjnych na międzynarodowej arenie.

Sfinansowano ze środków Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030

Zapisz się do Newsletter...

...i już zawsze będziesz na bieżąco!